HAKKIMIZDA

Temelleri, avukatlık mesleğine ilk adım attığım 2005 yılında atılan Sadin KOÇ Hukuk Bürosu, Kurumsal kimliğine 2017 yılında kavuşmuştur.
Sadin KOÇ Hukuk Bürosu olarak önceliğimiz hukuksal sorunlarla karşılaşmadan önce gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaktır. Karşılaşılacak hukuksal sorunlarda ise hukuksal sorunların öncelikle sulh yolu ile çözülmesi gayesini gütmektedir.
Ancak sulh yollarının tıkandığı anlarda da yanınızda olup menfaatlerinizi en iyi şekilde koruma gayesi gütmekteyiz. Bu nedenle önceliğimiz hukuksal sorunlarla karşılaşmadan gerekli tedbirleri almanızı sağlayacağından tarafımızdan alınacak hukuksal yardım ve danışmanlık hizmetleri ile hukuksal güvence sağlamayı hedeflemekteyiz.
Sadin KOÇ Hukuk Bürosu olarak hukuksal sorunlarda her zaman bir çıkış yolu olduğunu ve bir hukukçunun esas görevinin bu çıkış yolu ile Müvekkilini aydınlatmak olduğu bilinci ile hareket etmeyiz.


Bu sitede paylaşılan bilgiler bilgilendirme amaçlı olup, yazılı izin alınmaksızın kullanımı yasaktır. Ayrıca sitede paylaşılan bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.
Tüm hakları saklıdır. Sadin KOÇ Hukuk Bürosu © 2017